• Agrigento Resort Hotel

Agrigento Resort Hotel, yurdumuzun en güzel ve uzun sahil şeridine sahip Erdek Çuğra Koyu’ndadır. Denize sıfır konumda bulunan otelimiz; 300 yatak kapasitesi ve 120 odasıyla konuklarına konaklama hizmeti vermektedir.

Odalarımızda  telefon,  televizyon, fön makinası, emanet kasası ve mini bar bulunmaktadır.

Agrigento Resort Hotel yaz sezonunda yarım pansiyon hizmet vermekte olup kahvaltı ve akşam yemekleri açık büfedir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinde; su, açık içecekler ve çay misafirlerimiz için ücretsizdir.

600 kişilik kapalı havuz başı alanı ve 200 kişilik konferans, 300 kişilik teras düğün salonu, oyun salonu ile tüm toplantı, seminer ve organizasyonlarınız için hizmet vermekte olan Agrigento Resort Hotel, restaurant kısmında Türk ve Dünya mutfaklarının leziz örneklerini misafirleriyle buluşturmaktadır.

400 kişilik havuz başı alanında gündüzleri havuz keyfi yaparken, akşam seçkin sanatçılar eşliğinde müzik şöleni yaşayacaksınız.

700 kişilik restaurant & bar bölümümüz ise müzikleriyle konuklarımızı dansa davet ederken, her yaştan gençleri kendi coşkusuna ortak ediyor. Her türlü etkinliğinize ev sahipliği yapan havuzbaşı alanımız mutlu günlerinizin bir parçası olarak hayatınızda yer bulurken, Agrigento Resort Hotel yaşamınızın en güzel anlarına imzasını atıyor.

Sevdiklerinizle unutulmaz bir tatil yaşamanız için Agrigento Resort Hotel , yeni yönetim anlayışımız ile siz değerli misafirlerine kapılarını açmıştır.

Sanal Tur
Login Form
Register Form