Standart Odalar

 • Manzara:
  Deniz, Havuz ve Dağ
 • Oda Büyüklüğü :
  30 m²
 • Kişi Kapasitesi :
  4
 • Kahvaltı :
  Dahil
 • İmkanları :
  Wifi, Oda Servisi, Güvenli Kasa, Fön Makinası, Mini Bar, TV, Klima
Evinizin sıcaklığını üst düzey konforla birleştiren standart odalarımızda; LCD TV (uydu bağlantısı), Odalarda ve Lobide Ücretsiz Wi-fi, 08:00 - 24:00 arası oda servisi hizmeti, Emanet Kasası, Fön Makinesi, klima, minibar, oturma grubu ve standart banyo aksesuarları bulunmaktadır. 
Diğer Odalarımız
Konforunuz için diğer seçenekler
Deluxe Odalar
Starting from :
0
Double odalarımızda çift kişilik yatak ve twin bed seçenekleri sunulmaktadır. Tüm single & double odalarımız geniş alanda, rahat ve keyifli bir konaklama sunmak amacıyla dekore edilmiştir. LCD TV (uydu bağlantısı), Odalarda ve Lobide Ücretsiz Wi-fi, 08:00 - 24:00 arası oda servisi hizmeti, telefon, Emanet Kasası, Fön Makinesi, klima, minibar ve standart banyo aksesuarları bulunmaktadır.LCD TV (uydu bağlantısı), Odalarda ve Lobide Ücretsiz Wi-fi, 08:00 - 24:00 arası oda servisi hizmeti, Emanet Kasası, Fön Makinesi, klima, minibar ve standart banyo aksesuarları bulunmaktadır.
Superior Odalar
Starting from :
0
Geniş ailelerin bir arada kalarak rahat bir tatil geçirebilecekleri odalalarımız sizlere evinizin rahatlığını sunuyor. Tüm single & double yataklı odalarımız geniş alanda, rahat ve keyifli bir konaklama sunmak amacıyla dekore edilmiştir. LCD TV (uydu bağlantısı), Odalarda ve Lobide Ücretsiz Wi-fi, 08:00 - 24:00 arası oda servisi hizmeti, telefon, Emanet Kasası, Fön Makinesi, klima, minibar, oturma grubu ve standart banyo aksesuarları bulunmaktadır.
Suit Odalar
Starting from :
0
Değerli misafirlerimizin memnuniyeti için şık tasarımı ile konforlu bir konaklama deneyimine dönüşüyor. LCD TV (uydu bağlantısı), Odalarda ve Lobide Ücretsiz Wi-fi, 08:00 - 24:00 arası oda servisi hizmeti, Emanet Kasası, telefon, Fön Makinesi, klima, minibar, oturma grubu ve standart banyo aksesuarları bulunmaktadır.
Login Form
Register Form