Suit Odalar

 • Manzara:
  Deniz, Havuz ve Dağ
 • Oda Büyüklüğü :
  60 m²
 • Kişi Kapasitesi :
  4
 • Kahvaltı :
  Dahil
 • İmkanları :
  TV, Oda Servisi, Klima, WiFi, Güvenli Kasa, Fön Makinası
Değerli misafirlerimizin memnuniyeti için şık tasarımı ile konforlu bir konaklama deneyimine dönüşüyor. LCD TV (uydu bağlantısı), Odalarda ve Lobide Ücretsiz Wi-fi, 08:00 - 24:00 arası oda servisi hizmeti, Emanet Kasası, telefon, Fön Makinesi, klima, minibar, oturma grubu ve standart banyo aksesuarları bulunmaktadır.
Diğer Odalarımız
Konforunuz için diğer seçenekler
Deluxe Odalar
Starting from :
0
Double odalarımızda çift kişilik yatak ve twin bed seçenekleri sunulmaktadır. Tüm single & double odalarımız geniş alanda, rahat ve keyifli bir konaklama sunmak amacıyla dekore edilmiştir. LCD TV (uydu bağlantısı), Odalarda ve Lobide Ücretsiz Wi-fi, 08:00 - 24:00 arası oda servisi hizmeti, telefon, Emanet Kasası, Fön Makinesi, klima, minibar ve standart banyo aksesuarları bulunmaktadır.LCD TV (uydu bağlantısı), Odalarda ve Lobide Ücretsiz Wi-fi, 08:00 - 24:00 arası oda servisi hizmeti, Emanet Kasası, Fön Makinesi, klima, minibar ve standart banyo aksesuarları bulunmaktadır.
Standart Odalar
Starting from :
0
Evinizin sıcaklığını üst düzey konforla birleştiren standart odalarımızda; LCD TV (uydu bağlantısı), Odalarda ve Lobide Ücretsiz Wi-fi, 08:00 - 24:00 arası oda servisi hizmeti, Emanet Kasası, telefon, Fön Makinesi, klima, minibar, oturma grubu ve standart banyo aksesuarları bulunmaktadır. 
Login Form
Register Form